GARANTĒTA DARBĪBA.

GARANTĒTA
DARBĪBA.

Degvielas garantiju programma

Izvērst visuSakļaut visu

Patiesais degvielas patēriņš

JDLink palīdzēs jums iegūt precīzu informāciju par degvielas un ekspluatācijas izmaksām. Šī tehnoloģija arī ļauj mūsu pārstāvjiem ieteikt, kā labāk pārvaldīt savu tehniku.

Mūsu pētījumi rāda, ka lielākā daļa ekspluatācijas izmaksu ir degvielai - parasti līdz pat pusei no traktora ekspluatācijas izmaksām 4 gadu laikā.

 

Pareiza traktora izvēle

Degvielas patēriņa ziņā efektīva traktora izvēle ir pirmais solis, lai samazinātu degvielas patēriņu. Motora specifikācijas var būt maldinošas. Vissvarīgākais ir tas, cik efektīvi enerģija tiek nodota zemei ​​un GTVN. John Deere izstrādā un ražo daudzas piedziņas sistēmas sastāvdaļas. Tas nozīmē, ka mēs varam nodrošināt atsevišķu detaļu vienmērīgu darbību, minimālu jaudas zudumu un augstāku degvielas ekonomiju.


7R nodrošina kopējo veiktspēju līdz 95%
DLG Powermixtest Nr.: 2014-0437; 10.2014.; www.dlg-test.de

 

  1. Kompaktais dzesēšanas komplekts ar lielisku gaisa plūsmu optimizē dzinēja jaudu un degvielas ekonomiju
  2. Augsta DirectDrive, e23 PowerShift un AutoPower pārraides efektivitāte samazina zudumu
  3. Asu konstrukcija un plašas riepas palīdz pārsūtīt vairāk enerģijas uz zemes

DLG ir neatkarīga organizācija, kas vairāk nekā 50 gadus pārbauda lauksaimniecības tehniku. PowerMix tests mēra degvielas patēriņu četrpadsmit dažādos slodzes scenārijos, ieskaitot PTO, hidrauliskos un transportēšanas režīmus.

 

* Iekšējie aprēķini, kas 2018. gadā John Deere veic DLG Powermix testu. Konkurentu vidējais rādītājs tika aprēķināts g / kWh pēc DLG "Powermix" testu rezultātiem (40k). Vidējo vērtību reizina ar jaudu, kas iegūta pēc atbilstošā JD modeļa DLG "Powermix" (40k) testa. Pieņēmumi: dīzeļdegvielas cena = 1 € / l, ūdens urīnvielas šķīdums = 0,7 € / l, dīzeļdegvielas blīvums = 0,8247 g / ml, ūdens urīnvielas šķīduma blīvums = 1,09 g / ml. Lai aprēķinātu vidējo konkurentu skaitu, tiek izmantoti tikai F T4 traktori. 6215R, salīdzinot ar Fendt 720, Case IH Puma 240 un New Holland T 7.230. 7310R, salīdzinot ar Fendt 939, Case IH Optum 300 un NH T7.315 HD. 8400R, salīdzinot ar Fendt 939 un Case IH Magnum 380; http://www.dlg.org/traktoren.html 

Degvielas patēriņa rādītāju mērīšana

Jums nav jāpaļaujas uz mūsu vārdiem, lai uzzinātu, kāds ir degvielas patēriņš, kā arī nevajag ierakstīt visus ierakstus. Traktors, kas aprīkots ar JDLink telemetriju, nodrošina jūsu degvielas patēriņa datus, dzinēja slodzes izmantošanu, dīkstāves laiku utt. Savā tiešsaistesy MyJohnDeere.com kontā.

Lai pārraudzītu degvielas patēriņu, piesakieties savā operāciju centra kontā MyJohnDeere.com vai arī viedtālrunī varat izmantot mobilo sīkrīku. Tagad ar pārstāvja palīdzību jūs atklāsiet jaunas degvielas patēriņa iespējas.

 

Degvielas taupīšanas padomi transportēšanas laikā

Regulāri pārbaudiet riepu spiedienu
Dažādi pētījumi liecina, ka degvielas patēriņš var būt līdz 15%, ja riepu spiediens ir nepareizs. Transportēšanas laikā riepu ražotāji iesaka pievienot 0,4 bārus, lai samazinātu rites pretestību un degvielas patēriņu.

Izmantojiet satelītu navigāciju
Vienmēr sasniedziet vajadzīgo lauku uz optimālā ceļa. Jūs ietaupīsiet laiku, neprasot apiet, izšķērdēt degvielu un pabeigt darbu ātrāk.

Optimizējiet balastu
Vai zinājāt, ka katra nevajadzīgā balasta tonna palielina degvielas patēriņu par 1 l / h? Pārbaudiet traktora svaru un pārliecinieties, ka neesat pārslogots.

Brauciet vienmērīgi
Ātrs paātrinājums un bremzēšanas degvielas apturēšana. Ja iespējams, mēģiniet saglabāt nemainīgu ātrumu un mēģināt izvairīties no jebkādiem šķēršļiem vai briesmām, lai izvairītos no pēkšņām izmaiņām.

 

Kā darbojas programma

Degvielas garantijas programma, ko piedāvā tikai John Deere tirgotājs, ir spēkā no 2018. gada. 1. novembris līdz 2019. gadam 31. oktobris Visiem jaunajiem 6R (6-cilindriem), 7R un 8R traktoriem, kas tiek pārdoti vai pārdoti mazumtirdzniecības posmā, ir nepieciešama detalizēta tiešsaistes reģistrācija. Garantijas programma ir derīga darba laukiem un transporta operācijām (vairāk nekā 20 km / h) atbilstoši norādītajiem JDLink datiem.

Atbalsta shēma attiecas tikai uz pirmo darbības gadu. John Deere kompensēs starpību starp vidējo degvielas patēriņu transportēšanas laikā un degvielas patēriņu. Ja patēriņš ir lielāks par noteikto, kompensācija būs atkarīga no patērētā papildu degvielas litru skaita. Ja patēriņš ir zemāks par noteikto, kompensācija būs balstīta uz dubultu ietaupīto litru litru skaitu. Maksimālā prēmija ir € 10,000.

Programmas reģistrācija nav obligāta, bet ir jāaizpilda traktora piegādes dienā. Līdztekus jūsu pārstāvis piedāvās Jums FarmSight tehniskās optimizācijas pakalpojumus, tostarp, kad un kā viņš palīdzēs ar pareizu traktoru izmantošanu ar JDLink.

 

Tehniskās apkopes un remonta izmaksas

Tehniskās apkopes un remonta izmaksas

Klientu aptaujas konsekventi rāda, ka tehniskās uzticamības un darba laika risinājumi ir svarīgākās tēmas jebkurā saimnieciskajā darbībā. Nepieciešama regulāra apkope, lai uzturētu traktora uzticamību, optimālu degvielas patēriņu un darba laiku.

Neatkarīgi pētījumi liecina, ka John Deere traktori ir ārkārtīgi efektīvi, ar zemām apkopes un remonta izmaksām.

* John Deere modeļi: Remonta izmaksas - PowerGard Protection Plus (1 + 4 gadi; 1000 stundas / gadā) Vācijā, 2017. gads Novembris. Uzturēšanas izmaksas tiek aprēķinātas, izmantojot John Deere apkopes kalkulatoru 5000 stundām. Darbaspēka izmaksas 60 € / h. PowerGard un darbaspēka izmaksas ir atkarīgas no valsts. Nozares vidējais rādītājs: uzturēšanas un remonta izmaksas tiek aprēķinātas, izmantojot KTBL ("Kuratorium für Technik und Bauwesen in der Landwirtschaft"). 5 gadus ilgu nepietiekamu traktoru, pieņemot, ka traktors darbojās 5 gadus ar 1000 stundām gadā. www.ktbl.de


Tālākpārdošanas vērtības aprēķināšana

Vidējais konkurentu skaits

Vidējās tiešsaistes tālākpārdošanas cenas konkurentiem parāda vidējo € 12 stundā. nodilums.

John Deere

Vidējās tiešsaistes tālākpārdošanas cenas liecina, ka John Deere 200 HP traktoru vērtība ir labāka nekā citiem ražotājiem. Nolietojums ir aptuveni € 2 stundā. zemāka.

12017 John Deere aprēķini, pamatojoties uz datiem, kas iegūti no Agriaffaires, Traktorpool, Mascus (aprīlis / maijs). Abos gadījumos nolietojums tika aprēķināts, izmantojot daudzvirzienu regresiju. Lielu 6R un līdzīgu modeļu aprēķini. Tiek pieņemts, ka pirkuma cena ir EUR 130 000. Darbība 1000 stundas gadā, 4 gadi. www.agriaffaires.com; www.traktorpool.de; www.mascus.com

2Degvielas garantiju programma, ko piedāvā tikai John Deere dīleris, derīga no 2018. gada 1. novembra līdz 2019. gada 31. oktobrim visiem jaunajiem 6R (6 cilindriem), 7R un 8R mazumtirgotājiem Šī sērija, kas iegādāta vai iznomāta šajā periodā, prasa detalizētu reģistrāciju tiešsaistē, garantijas programma ir derīga darbavietām un transporta operācijām (vairāk nekā 20 km / h) saskaņā ar norādītajiem JDLink" datiem. John Deere kompensēs atšķirību starp vidējo degvielas patēriņu transportēšanas un degvielas patēriņa laikā, ja patēriņš ir lielāks par noteikto, kompensācija būs atkarīga no patērētā papildu degvielas litru skaita, ja patēriņš ir mazāks par noteikto daudzumu, kompensācija būs balstīta uz dubultu ietaupīto litru litru skaitu. sazinieties ar John Deere izplatītāju sīkāku informāciju par reģistrāciju programmā.

3Pakalpojumu sniedz tikai pārstāvniecībās, kas piedalās programmā. Piedāvājums ir spēkā visiem jaunajiem John Deere 6R (tikai 6 cilindriem), 7R, 8R un 8RT traktoriem, kas iegādāti vai iegādāti līzinga veidā no 2018. gada. 1. novembris līdz 2019. gadam 31. oktobris Rezerves aprīkojums ir pieejams pēc 48 stundām. kā daļu no pārstāvja piedāvātā FarmSight Ultimate paketes. Ja vēlaties uzzināt cenas un iegūt vairāk informācijas, sazinieties ar izplatītāju.